Blog 

Blog - realizace

 

Bioklimatická pergola s pohyblivými hliníkovými žebry a horizontální střechou. S uzavřenými žaluziemi se střecha stává vodotěsnou dešťovou pokrývkou. Otevřením střechy vytváří kromě stínu příjemnou cirkulaci vzduchu, takže terasa je také v horkých letních dnech k oáze pohody. Stmívatelné LED osvětlení volitelně zajišťuje příjemné osvětlení ve...

Plisé

11.06.2019

Plisé je variací na látkové a římské rolety. Základ tvoří látka se speciálními ekologickými a užitnými vlastnostmi, doplněná o funkční ovládací prvky. Ty umožňují, aby mělo zastínění libovolný tvar moderních typů oken, včetně zkosených, kulatých nebo obloukových.

Pro všechny provedení je síťovina ze skelného vlákna potaženého plastem šedé nebo černé barvy. Pevné rámečkové sítě jsou uchycené buď otočnými kolíčky, nebo háčky. Pantové dveře z profilů na samozavíracích pantech. Rolovací síťové systémy jsou buď do oken, nebo dveří se schránkou 50 x 50 mm. Barva v základním provedení je bílá, nebo tmavě hnědá....

Pergoly

07.06.2019

Hledáte kvalitní a spolehlivý systém zastřešení? Prodáváme a montujeme systémové řešením hliníkových pergol. Využijte naší nabídky a nechte si od nás postavit krásnou hliníkovou pergolu i vy. V dnešní době se pergoly stávají nedílnou součástí každé domácnosti. Svým prostorem poskytují pergoly ideální místo ke každodenní relaxaci.

Markýzy

07.06.2019

Konstrukce markýz umožňuje zastínit konstrukční šířku až 18 m s výsuvem až 5 m jedinou markýzou. Standardně je na markýzách používán potah ze 100% akrylu, který částečně chrání i proti dešti. Ovládání je zajištěno klikou. Komfortnější způsob ovládání je elektromotorem, který vždy doporučujeme doplnit bezpečnostním větrným čidlem.